Čas se opět nachýlil a Vánoce jsou za humny. Adventní období je příležitostí se zklidnit (ženy mne asi poopraví), zamyslet se i mimo jiné, jak pomoci bližním, třeba drobným dárkem. Už potřetí obec organizuje akci Strom splněných přání pro klienty Domova seniorů v Olešce.

Pro ty, kdož chtějí potěšit drobným dárkem, máme několik rad, za jakých podmínek to lze.

Především budou preferovány věci, které jdou zabalit (čaj, drobné sladkosti, šampony, mýdla, velmi žádané perníčky, kalendáře …). Ideálně vše zabalené, ale není to podmínka.

Věci „dáme do karantény“ a poté odevzdáme do domova. Z toho důvodu prosíme případné dárce o donesení dárku nejpozději do 13. prosince!

Věřím, že i letos se najdou dárci, kteří chtějí potěšit ty, na které dopadá stále se příliš nelepšící situace. Určitě bych připomněla i práci personálu v těchto zařízeních, která na ně klade velké nároky.

Všem přejeme krásné Vánoce a společně si přejme zdraví a krásné vztahy mezi blízkými. Myslím, že právě tato doba nás všechny „prověří“ a věřím, že čas věnovaný ostatním se nám vrátí v podobě klidné mysli, pohody, štěstí.

Udělejme si čas a naslouchejme ostatním, pomáhejme.

Moc všem děkujeme.

-EM-

tel.:725085094-pí Menšíková Eva