VYŽLOVSKÁ INFOLINKA KONČÍ, PŘICHÁZÍ NOVÁ MOBILNÍ APLIKACE

Vážení občané,

naše tradiční „esemes“ Vyžlovská infolinka se stala nepružným a především extrémně drahým informačním kanálem. Jedno odeslání krátké zprávy, po úpravě pravidel ze strany operátora, stojí obec více než 500Kč. V rámci zkvalitnění informačních služeb jsme proto pro Vás přichystali mobilní aplikaci „Vyžlovka“ pro tzv. chytré telefony.

Aplikaci naleznete Google Play a App Store po zadání klíčového slova
Vyžlovka.

Odkazy ke stažení aplikace

GooglePlay:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appsisto.vyzlovka 
AppStore:
https://apps.apple.com/cz/app/vy%C5%BElovka/id1643462784?l=cs

Touto aplikací Vám budou zasílány obecní zprávy a budete mít lepší přehled o dění v obci. Aplikace je propojena s webovými stránkami obce, na jejichž modernizaci a aktualizaci se rovněž pracuje.

Hromadné zasílání klasických sms bude ukončeno do 13.11.2022.

Pro občany, kteří nevlastní „chytrý telefon“ budou nejnutnější informace rozesílány i nadále formou krátké textové zprávy (sms). Musí se však znovu přihlásit tak, že zašlou sms s textem „Vi“ na telefonní číslo: 602 395 584.

Prosíme, aby občané maximálně využili nové mobilní aplikace „Vyžlovka“, která nabídne veškeré rozesílané informace ze strany obecního úřadu, a do klasické infolinky pomocí sms se přihlásili pouze ti, kteří nemají nebo nemohou používat „chytré telefony“.

Za OÚ Vyžlovka

Ing. Martin Charvát – místostarosta

XI.2022